Obsada

Lukrecja Śmiglewska
Dwudziestoośmioletnia pani ochroniarz z Olsztyna. Tylko z wyglądu sprawia wrażenie kruchej i delikatnej. Ta mierząca sto sześćdziesiąt pięć centymetrów blondynka potrafi pokazać pazur. Znokautuje nawet najbardziej napalonego na bitkę osiłka. Bronią posługuje się lepiej niż statystyczna kobieta kredką do oczu. Niezwykle zwinna i sprytna. Zna karate, taekwondo i ju jitsu. W stosunku do mężczyzn bywa opryskliwa, złośliwa i wulgarna. Od faceta woli swój prywatny pistolet. 
Feministka.


Łukasz Kadziewicz
Trzydziestodwuletni środkowy Indykpolu Olsztyn. Nieokrzesany, szczery do bólu, czasami chamski i bezczelny. Od jakiegoś czasu non stop popada w tarapaty. Libacje alkoholowe, zabawy z prostytutkami, hurtowe wypalanie papierosów, czasami i marihuany. Aby nie stracić czołowego zawodnika, trener olsztyńskiej drużyny zatrudnia prywatnego ochroniarza, który ma czuwać nad Kadziewiczem. Nie obiera jednakże takiej opcji, że owym ochroniarzem może okazać się piękna kobieta.
Podrywacz.


I inni. 


9 komentarzy:

 1. Czy ja się kiedyś dowiem co takiego Kadziewicz w sobie ma że ja mam do niego taką słabość? Z resztą nieważne bo jaki by nie był to go uwielbiam. A po przeczytaniu opisu jego osoby tutaj jestem zachwycona :))) Dziękuję za to ze to on został bohaterem twojej historii

  OdpowiedzUsuń
 2. Melody masz całkowitą rację! Mam podobne odczucia co do niego. Mój ulubiony zawodnik od niepamiętnych czasów i jeszcze pewnie bardzo długo nim zostanie. Jest zajebisty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się bardzo ciekawe historia;) Z chęcią będę tutaj zaglądać ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. OMÓJBOŻEMAMZAWAŁ.
  KADZIU, MOJA MIŁOŚĆ ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Kadziula!!! :D Już mnie kupiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I już mnie masz! Jest Kadziu- jest impreza :D

  OdpowiedzUsuń
 7. ŁUKASZ KADZIEWICZ!!!
  Oh, kurwa.
  <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Aaaaaa Kadziuu!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Kadziewicz Kadziewicz!! Jak ja tu dopiero teraz trafiłam zaraz przeczytam wszystko <3

  OdpowiedzUsuń